• Registreeri
 • Partnerite portaal

  MTTC-st lühidalt

  MTTC Eesti OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2002 aastal.

  Kuni 2005 aastani oli Mobitec Service OÜ SIEMENSi volitatud hoolduskeskus. Samal aastal hakkas firma teostama hooldust SAMSUNGi mobiiltelefonidele. 2007 aastast alates pakub Mobitec Service LG telefonidele garantiilist remonti.

  2012 aastal sõlmitakse koostööleping ZTE kompaniiga ning samal aastal muudab Mobitec Service firma nime MTTC-Eesti’ks.

  MTTC tegeleb mobiiltelefonide remonditeenuse pakkumisega ning käesolevaks ajaks on hooldusspetsialistide käe alt läbi käinud enam kui 100 000 mobiiltelefoni.
  MTTC Eesti OÜ on Samsung`i, LG, Nokia, Sony-Ericsson ja Motorola mobiiltelefonide autoriseeritud hoolduskeskus Eestis.
  Ettevõte on kaasajastanud ning investeerinud hooldus- ja remondiseadmetesse ning vastab täielikult tootja tehase poolt esitatvatele nõuetele.

  MTTC on liider mobiiltelefonide hoolduse ja remondi alal Balti riikides ning Põhja-Euroopas (Skandinaavias).

  2004 aasta märtsis Kaunases asutatud UAB Mobiliųjų Telefonų Techninis Centras on UAB Spaineta ja UAB Mikrovisata ühendamise tulemus.

  Alates MTTC loomisest on ettevõte Nokia, Samsungi, Motorola, SonyEricssoni ja LG mobiiltelefonide tootjate tehniline partner, seejärel ühinesid järk-järgult ka Option, ZTE, HTC, iPhone, Huawei ning Just5. Sellele keskusele usaldavad seadmeid ka naaberriikide keskused. Ettevõte pakub kõiki mobiiltelefonide remonditeenuseid - alates korpuse (kaane, klaviatuuri, nuppude) vahetustöödest kuni keeruliste mikrokomponentide jootmise operatsioonideni, samuti nõustab mobiiltelefonide omanikke hooldusküsimustes.

  Organisatsioonis on praegu umbes 80 töötajat, kes aasta jooksul teenindavad üle 156 tuhande kliendi. Diagnostika ja remondi teostamisel kasutatakse kõige kaasaegsemaid tehnilisi seadmeid: GSM/WCDMA testreid Rohde & Schwarz CMU 200 ja Will'tek 4403, jootejaama Martin Expert 09.5H ja akutestrit Cadex 7400.

  Missioon

  Mistahes tasemega mobiiltelefonide rikete kõrvaldamine, tagades kõrgkvaliteetse sidepidamise.

  Visioon

  Säilitada ja juurutada juhtivat positsiooni Põhjamaades ja Balti riikides, luua professionaalse teenindaja nimi väljaspool seda piirkonda.

  Mida meist räägivad telefonitootjad

  MTTC kogemusi ja teostatavate tööde kvaliteeti on tunnustanud meie partnerid.

  MTTC on mobiiltelefonide remondi ja hoolduse liider Balti ja Põhjamaades (Skandinaavias).

   
  MTTC saamislugu (2004m).

   
  Samsung


   

   

   

      Volitatud hooldekeskus
  Jaga